DaS - Medical

10 let se zabýváme prodejem a dodávkami zdravotní techniky, jak pro jednotlivá zdravotnická zařízení a specializovaná pracoviště, tak pro klienty v úrovni soukromých uživatelů. V tomto případě se pak jedná o pravidelnou a dlouhodobou léčbu v nízkofrekvenčním pulzním poli s vysokými účinky jak léčebnými, tak i preventivními.

V oblasti celkové fyzioterapie poskytujeme pro jednotlivé klienty odborné poradenství, konzultace i servis včetně dodávek jednotlivých sestav či léčebných aplikátorů.

Zajišťujeme také rozšíření a doplnění sestav o jednotlivé aplikátory, včetně zapojení a osobního dodání, včetně možností léčebných kompletů Renaissance 2000 a Ulticar 99. Rovněž také zajišťujeme výměny starších přístrojů za nové a moderní s možností odpočtu a výkupu. Dotovaný projekt a podpora v cenovém zvýhodnění, pro osobní léčbu jednotlivých klientů moderními komplety PMP s plným programovým vybavením a nastavením řídících jednotek.

Poskytujeme rovněž přístroje pro Biostimulaci polarizovaným světlem v případě kožních a dermatologických potíží.

Upřednosňujeme osobní přístup a jednání dle konkrétních potíží a zdravotního stavu. Zajišťujeme také kozultace s odborným specialistou a lékařem RFM - MUDr. Kateřinou Šochovou.