Reference našich zákazníků

Tyto a další informace jsou čerpány z odborné literatury "Zdraví a magnetoterapie - Obecný přehled a zkušenosti", publikované MUDr. Peterem Bednarčíkem CSc. v roce 2005.

Manželé Sousedíkovi, Zlín

Přístroj Laguna jsme zakoupily v lednu 2003. Předtím mne a mého manžela trápily dlouhodobé bolesti krční páteře a také kloubů. Bolest v rameni byla tak velká, že jsem se nedokázala učesat. Když jsem začala léčbu bolest se ještě zvýšila (lázeňský efekt). Vydržela jsem a po třech týdnech, kdy jsem snížila intenzitu na 1, bolesti ustoupily. Další léčbu jsem upravila dle vaší rady. Po šesti měsících léčby Lagunou je rameno úplně v pořádku a bolesti v páteři výrazně menší. Díky tomu mohu v noci klidně spát. V srpnu manžela postihlo onemocnění, které vyvolalo velké bolesti v kloubech i páteři, doprovázené vysokými teplotami. Lékaři nezjistili příčinu onemocnění a nasadily antibiotika. Bezvýsledně. Započal tedy užívat léčbu "Lagunou" a po třech týdnech používání byl úplně bez obtíží a je dodnes.

Pan Josef Krejčí, Stonařov

Několik let trpím bolestí kolen a páteře. Doposud jsem se léčil prášky, parafínem, mastmi, příliš to neúčinkovalo. Asi rok co používám magnetoterapii, jak na kolena, páteř, i ostruhy je účinek mnohem větší a to podstatné je, že nemusím stále navštěvovat lékaře. Též se mi zlepšil poinfarktový stav a zlepšila se mi paměť.

Paní Ludmila Kašíková, Otrokovice

Moje nemoc začala od kloubu jako artróza druhého stupně. Co jsem si vystála bolestí, než mě paní doktorka poslala k odbornému lékaři. Dostala jsem samé injekce a léky. Nikdy bych nevěřila, že takový přístroj může pomoci od bolesti. Dnes jsem velmi spokojena i když vím, že mě nevyléčí, ale hodně bolestí ubere. Léčení provádíme 1 rok, zatím magnetoterepii používáme 25 minut dvakrát denně a jsme velmi spokojeni.

Paní Krčová Jindřiška, Bučovice

Trpím na artrózu III. stupně, dále mám diabetickou poluneuropatii s projevy na všech končetinách. Biomag Lagunu používám již půl roku podle doporučení při koupi - 2x denně 30 minut na každou nohu. Po 4 měsících jsem nemoc konzultovala s MUDr. Bednarčíkem a ten mě doporučil, abych každé ráno použila Lagunu na obě kolena, a to program 5, čas 60 minut, intenzitu 4. Odpoledne jsem Lagunu použila na obě nohy po 30 minutách. Dnes mě kolena méně bolí, otoky ustoupily na kolenou a u kotníků, dochází ke zvýšení citlivosti prstů u nohou a již se mohu lépe pohybovat.

Paní Švástová Eva, Klobouky u Brna

Trpěla jsem na bolesti kolen a křečové žíly na obou nohách. Léčila jsem se mastí Nifruril - na lékařský předpis. Arniku jsem si koupila sama, při velkých bolestech jsem užívala Ibuprofen, ale moc to nepomáhalo. Magnetoterapii Biomag Laguna jsem začala používat od 11.10.2004, dvakrát denně po 30 minutách. Na každou nohu jsem různě střídala program od 5, PA až po 25. Za 20 týdnů bolesti ustoupily. Vnuk vyzkoušel přístroj při rýmě, též mu pomohl a sousedce pomáhá při bolestech v kříži. Jsem spokojená.

Pan Vách Josef, České Budějovice

Léčím si artrózu v kolenou, revma a bolesti kloubů. Přístroj používám 6 měsíců, nemohl jsem bez hole chodit, pomohlo mě to, léčím si s ním i chřipku, kašel, angínu. Manželka Vlasta si léčí nemocný kyčel po úraze a moc jí to pomáhá. Žádné léky neužíváme. Jsme šťastní.

Pan Šumach Jiří, Studená

Bolelo mě pravé koleno i na dotyk, při chůzi. Lékař zjistil tříselnou kýlu. Byla mi doporučena operace. V levé noze mám dnu. Na koleno jsem přístroj používal 2x denně asi tří týdny. Teď jsem bez bolesti při pohybu. Používám program PA 30-60 minut střídavě. Na kýlu používám program PA 30-60 minut střídavě 3x denně 8 týdnu. Zcela se nevyléčila, ale hodně tlumí bolest. Občas při bolesti bederní páteře ho používám také. Aplikační bod - 25, 30-60 minut 2x denně. S přístrojem jsem velmi spokojen.